Telefon
0542 838 41 75

Hakkımızda

Gebze Akse Temizlik olarak sizlere kaliteli, konforlu, derinlemesine temizliği alanında deneyimli personelimizle yapmaktayız. Yılların getirdiği tecrübe ile Kocaeli bölgesinde bina temizliği, villa temizliği, site temizliği, baca temizliği, fabrika ve inşaat sonrası temizliği %100 hijyen parolası ve profesyonel iş ahlakıyla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Temizlik olarak gelen personelimize vereceğiniz bilgiler dahilinde sizin istediğiniz şekilde temizliyor ve zamanında size tertemiz alanlar teslim ediyoruz. Temizlik sırasında bulunan elektronik cihazlara gereken özen gösterilmekte ve temizlik sırasında kullanılan malzemeler insan sağlığına zarar vermeyen doğal ürünler tercih edilmektedir.

Darıca Temizlik müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla faaliyetini sürdürmekte ve hep aynı çizgide temizlik hizmetine devam etmektedir. Bölgede en çok aranan ve kaliteyi daima yakalayacağınız bir firmayız. Temizlik öncesi ve sonrası daima güler yüzlü personelimizle hizmet veren ve bundan asla taviz vermeyen bir firma olarak adından söz ettirmektedir.

Misyon

Temiz, hijyenli ve sağlıklı alanlar, yaşayanların mutlu olacağı ve günlük hayatındaki verimini artıran temel unsurlardır. Çayırova Temizlik olarak yaşam alanların temiz, günlük yaşantınızın ve sağlığınızın olumsuz etkilerinden kurtulmanıza olanak tanıyan bir anlayışla çevresel miras bırakmaktır.

Vizyon

  • Kaliteli ve doğal malzeme kullanarak siz müşterilerin mükemmeliyeti fark etmenizi sağlamak temel amacımızdır.
  • Doğru ve güçlü iletişim ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutulmasını sağlamak.
  • İş sağlığı ve güvenliğini daima ön plan da tutmak temel prensibimizdir.
  • Deneyimli, kendisini sürekli yenileyen ve güler yüzlü personelimizle sizlere en iyi hizmet vermek.
  • İş hizmetlerinde karşılıklı güveni yakalamak olmazsa olmazlarımızdır.